| genel veri | |
|---|---|
| Gövde Malzemesi (Fotosel) | Metal |
| Ayarlanabilirlik (Fotosel) | Teach In |
| Besleme Voltajı (Sensör) | 12 … 28 VDC |
| Koruma Sınıfı (Fotosel) | IP 67 |
| Çalışma Prensibi (Fotosel) | Mesafe Sensörü |
| Tepki Süresi (Fotosel) | <0,9 ms |
| Çıkış Devresi (Fotosel) | Analog Akım |
| Temel Fonksiyon (Fotosel) | Ölçme |
| Algılama Mesafesi (Mesafe Sensörü) | 16 … 26 mm |
| Çözünürlük (Fotoelektrik) | 0,002 … 0,005 mm |
| Işık Kaynağı (Fotosel) | Lazer 1 |
| Ölçü (Fotoelektrik) | 12,4 X 37 X 34,5 mm |
| Bağlantı Tipi (Fotosel) | Konektör M8 4 Pin |
| Ürün Grubu | Sensör |
| Gövde Tipi (Fotosel) | Dikdörtgen |
| Sensör Grubu | Fotoelektrik Sensör |
OADM 12I6430/S35A Lazer Sensör- OADM 12(Lazer)Baumer
Kategoriler: FOTOSELLER, SENSÖRLER, TÜM ÜRÜNLER
Etiketler: 12I6430/S35A, 12I6460/S35A, 12U6430/S35A, 12U6460/S35A, analog çıkış, Baumer, FOTOELEKTRİK, LAZER SENSÖR, MESAFE SENSÖRÜ, OADM 12, OADM 12I6430/S35A, OADM 12I6460/S35A, OADM 12U6430/S35A, OADM 12U6460/S35A
Açıklama












