| genel veri | |
|---|---|
| Ayarlanabilirlik (Fotosel) | IO-Link |
| Algılama Mesafesi (Mesafe Sensörü) | 50 … 400 mm |
| Çıkış Devresi (Fotosel) | Analog Akım |
| Bağlantı Tipi (Fotosel) | Kablo |
| Ölçü (Fotoelektrik) | 19,6 X 52,2 X 34,3 mm |
| Temel Fonksiyon (Fotosel) | Ölçme |
| Besleme Voltajı (Sensör) | 12 … 26 VDC |
| Seri (Fotosel) | hygienic design |
| Tepki Süresi (Fotosel) | <3 ms |
| Gövde Tipi (Fotosel) | Dikdörtgen |
| Gövde Malzemesi (Fotosel) | Metal |
| Sertifikalar Sensör | Ecolab & EHEDG & IP 68/69K & proTect+ |
| Çözünürlük (Fotoelektrik) | 0,1 … 1 mm |
| Çalışma Prensibi (Fotosel) | Mesafe Sensörü |
| Ürün Grubu | Sensör |
| Sensör Grubu | Fotoelektrik Sensör |
| Koruma Sınıfı (Fotosel) | IP 68/69K & proTect+ |
| Işık Kaynağı (Fotosel) | Led |
FADH 14I4470/IO Lazer Sensör- FADH 14(Lazer)Baumer
Kategoriler: FOTOSELLER, SENSÖRLER, TÜM ÜRÜNLER
Etiketler: Akım Çıkışlı, analog çıkış, Baumer, FADH 14, FADH 14I4470/IO, FADH 14I4470/KS34A/IO, FADH 14U4470/IO, FADH 14U4470/KS34A/IO, FOTOELEKTRİK, LAZER SENSÖR, MESAFE SENSÖRÜ, Voltaj Çıkışlı
Açıklama












