| genel veri | |
|---|---|
| Temel Fonksiyon (Fotosel) | Ölçme |
| Gövde Malzemesi (Fotosel) | Plastik |
| Koruma Sınıfı (Fotosel) | IP 67 |
| Ürün Grubu | Sensör |
| Çalışma Prensibi (Fotosel) | Mesafe Sensörü |
| Çıkış Devresi (Fotosel) | Analog Akım |
| Çözünürlük (Fotoelektrik) | 0,1 … 1 mm |
| Tepki Süresi (Fotosel) | <3 ms |
| Besleme Voltajı (Sensör) | 12 … 26 VDC |
| Gövde Tipi (Fotosel) | Dikdörtgen |
| Bağlantı Tipi (Fotosel) | Kablo |
| Algılama Mesafesi (Mesafe Sensörü) | 50 … 400 mm |
| Işık Kaynağı (Fotosel) | Led |
| Ayarlanabilirlik (Fotosel) | IO-Link |
| Ölçü (Fotoelektrik) | 14,8 X 43 X 31 mm |
| Sensör Grubu | Fotoelektrik Sensör |
FADK 14I4470/IO Lazer Sensör- FADHK14 Baumer
Açıklama












