| genel veri | |
|---|---|
| Tepki Süresi (Fotosel) | <0,9 ms |
| Işık Kaynağı (Fotosel) | Lazer 2 |
| Çıkış Devresi (Fotosel) | Analog Akım |
| Besleme Voltajı (Sensör) | 12 … 28 VDC |
| Ölçü (Fotoelektrik) | 20,6 X 65 X 50 mm |
| Ayarlanabilirlik (Fotosel) | Teach In |
| Ürün Grubu | Sensör |
| Gövde Tipi (Fotosel) | Dikdörtgen |
| Koruma Sınıfı (Fotosel) | IP 67 |
| Algılama Mesafesi (Mesafe Sensörü) | 50 … 300 mm |
| Çalışma Prensibi (Fotosel) | Mesafe Sensörü |
| Çözünürlük (Fotoelektrik) | 0,01 … 0,33 mm |
| Sensör Grubu | Fotoelektrik Sensör |
| Temel Fonksiyon (Fotosel) | Ölçme |
| Gövde Malzemesi (Fotosel) | Metal |
| Bağlantı Tipi (Fotosel) | Konektör M12 5 Pin |
OADM 20I2472/S14C Lazer Sensör- OADM 20(Lazer, 5 Pin Konnektörlü, > 130 mm)Baumer
Kategoriler: FOTOSELLER, SENSÖRLER, TÜM ÜRÜNLER
Etiketler: 20I2472/S14C, 20I2480/S14C, 20U2480/S14C, analog çıkış, Baumer, FOTOELEKTRİK, LAZER SENSÖR, MESAFE SENSÖRÜ, OADM 20, OADM 20I2472/S14C, OADM 20I2480/S14C, OADM 20U2480/S14C, RS485 Arayüz
Açıklama












