VF-PA-21Y KELLER BASINÇ TRANSMİTTERİ
ÖZELLIKLER
| Ürün Kodu: | VF-PA-21Y |
| Marka | KELLER |
| Bağlantı Ölçüsü | G ¼” Dişli |
| Ölçüm Aralığı | 0…1bar ile 0…600bar arası |
| Hassasiyet | ± % 0,2 |
| Sıcaklık Aralığı | -20˚C…+80˚C |
| Ağırlık | 75g |
| Menşei | İsviçre |
| Model | VF-PY21Y |
| Çıkış | 4-20mA |
| Besleme | 8 – 32 VDC |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
Kategoriler: BASINÇ, PROSES ÖLÇÜM CİHAZLARI, TÜM ÜRÜNLER
Etiketler: STANDART SERİ BASINÇ TRANSMİTTERİ, VF-3100, VF-BCT, VF-ECT, VF-NAT8252, VF-PA-21Y, VF-PTE5000












