MOXA EDS-208A 5 and 8-port Unmanaged Ethernet Switches

MOXA EDS-208A
8 bağlantı noktalı yönetilmeyen Ethernet anahtarları

10 / 100BaseT (X) (RJ45 konektörü), 100BaseFX (çoklu / tekli mod, SC veya ST konektörü)
Yedekli çift 12/24/48 VDC güç girişi
IP30 alüminyum gövde
Tehlikeli yerler (Sınıf 1 Bölüm 2 / ATEX Bölge 2), Ulaşım (NEMA TS2 / EN 50121-4 / e-Mark) ve denizcilik ortamları (DNV / GL / LR / ABS / NK) için çok uygun sağlam donanım tasarımı
-40 ila 75 ° C çalışma sıcaklığı aralığı (T modelleri)

Kategoriler: Etiketler: , , ,
  • Açıklama
  • İnceleme (0)
  • Genel Bilgi

Açıklama

MOXA EDS-208A
8-port unmanaged Ethernet switches
  • 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi/singlemode, SC or ST connector)
  • Redundant dual 12/24/48 VDC power inputs
  • IP30 aluminium housing
  • Rugged hardware design well suited for hazardous locations (Class 1 Div. 2/ATEX Zone 2), Transportation (NEMA TS2/ EN 50121-4/e-Mark), and maritime environments (DNV/GL/LR/ABS/ NK)
  • -40 to 75°C operating temperature range (T models)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“MOXA EDS-208A 5 and 8-port Unmanaged Ethernet Switches” için yorum yapan ilk kişi siz olun

adana oto kiralama adana araç kiralama