| genel veri | |
|---|---|
| Çıkış Devresi (İndüktif) | PNP |
| Çıkış Fonksiyonu (İndüktif) | Normalde Açık (NO) |
| Anahtarlama Frekansı (İndüktif) | <2 kHz |
| Ürün Grubu | Sensör |
| Algılama Mesafesi (indüktif) | 4 mm |
| Gövde Malzemesi (İndüktif) | Metal |
| Gövde Tipi (İndüktif) | Silindirik |
| Karakteristik Özellikler (İndüktif) | Factor 1 |
| Koruma Sınıfı (İndüktif) | IP 67 |
| Montaj Tipi (İndüktif) | Düz Kafa |
| Sensör Grubu | Induktif Sensör |
| Temel Fonksiyon (İndüktif) | Anahtarlama |
| Besleme Voltajı (Sensör) | 5 … 36 VDC |
| Çapı (İndüktif) | Metrik 12 |
| Boyu (İndüktif) | 40 mm |
| Bağlantı Tipi (İndüktif) | Kablo, 2 m |
IR12.P04F-F40.PO1Z.7BCV(11119436) Endüktif Sensör-IR12.P04F (Orta Seri-FACTOR 1) Baumer
Kategoriler: ENDÜKTİF SENSÖRLER, SENSÖRLER, TÜM ÜRÜNLER
Etiketler: Baumer, Dijital Çıkış, ENDÜKTİF, Endüktif Sensör, F40.PO1Z.7BCV, F40.PO1Z.7BCV (11119436), İndüktif, IR12.P04F, IR12.P04F-F40.PO1Z.7BCV (11119436)
Açıklama












