| genel veri | |
|---|---|
| Çıkış Fonksiyonu (İndüktif) | Normalde Kapalı (NC) |
| Boyu (İndüktif) | 30 mm |
| Anahtarlama Frekansı (İndüktif) | 5 kHz |
| Karakteristik Özellikler (İndüktif) | |
| Besleme Voltajı (Sensör) | 10 … 30 VDC |
| Fonksiyonu (İndüktif) | 3-pin |
| Koruma Sınıfı (İndüktif) | IP 67 |
| Gövde Tipi (İndüktif) | Silindirik |
| Montaj Tipi (İndüktif) | Düz Kafa |
| Çıkış Devresi (İndüktif) | PNP |
| Algılama Mesafesi (indüktif) | 2 mm |
| Sensör Grubu | Induktif Sensör |
| Temel Fonksiyon (İndüktif) | Anahtarlama |
| Gövde Malzemesi (İndüktif) | Metal |
| Bağlantı Tipi (İndüktif) | Kablo |
| Çapı (İndüktif) | Metrik 8 |
| Ürün Grubu | Sensör |
IFRM 08P3701/L Endüktif Sensör – IFRM 08 (Kısa Seri) Baumer
Kategoriler: ENDÜKTİF SENSÖRLER, SENSÖRLER, TÜM ÜRÜNLER
Etiketler: Baumer, Dijital Çıkış, ENDÜKTİF, Endüktif Sensör, IFRM 08, IFRM 08P3701/L, İndüktif
Açıklama












