| genel veri | |
|---|---|
| Karakteristik Özellikler (İndüktif) | |
| Besleme Voltajı (Sensör) | 10 … 30 VDC |
| Bağlantı Tipi (İndüktif) | Kablo |
| Temel Fonksiyon (İndüktif) | Anahtarlama |
| Çıkış Devresi (İndüktif) | PNP |
| Çıkış Fonksiyonu (İndüktif) | Normalde Açık (NO) |
| Fonksiyonu (İndüktif) | 3-pin |
| Gövde Malzemesi (İndüktif) | Metal |
| Gövde Tipi (İndüktif) | Dikdörtgen |
| Koruma Sınıfı (İndüktif) | IP 67 |
| Montaj Tipi (İndüktif) | Düz Kafa |
| Sensör Grubu | Induktif Sensör |
| Algılama Mesafesi (indüktif) | 2 mm |
| Anahtarlama Frekansı (İndüktif) | 5 kHz |
| Ürün Grubu | Sensör |
| Ölçü (İndüktif) | 8 X 4,7 X 16 mm |
IFFM 08P17A6/L/0300 Endüktif Sensör – IFFM 08 (Ön Yüzeyden Montaj) Baumer
Kategoriler: ENDÜKTİF SENSÖRLER, SENSÖRLER, TÜM ÜRÜNLER
Etiketler: 08P17A6/L/0300, Baumer, Dijital Çıkış, Endüktif Sensör, IFFM 08, IFFM 08P17A6/L/0300, İndüktif Sensör, Ön Yüzeyden Montaj
Açıklama












