| genel veri | |
|---|---|
| Gövde Tipi (İndüktif) | Dikdörtgen |
| Sensör Grubu | Induktif Sensör |
| Besleme Voltajı (Sensör) | 15 … 30 VDC |
| Tepki Süresi (İndüktif) | < 2,5 ms |
| Ölçü (İndüktif) | 20 x 42 x 15 mm |
| Ayarlanabilirlik (İndüktif) | Teach-in |
| Algılama Mesafesi (indüktif) | 0 … 10 mm |
| Temel Fonksiyon (İndüktif) | Ölçme |
| Çözünürlük (İndüktif) | 0,01 |
| Koruma Sınıfı (İndüktif) | IP 67 |
| Ürün Grubu | Sensör |
| Gövde Malzemesi (İndüktif) | Plastik |
| Çıkış Devresi (İndüktif) | 0…10 V / PNP |
| Bağlantı Tipi (İndüktif) | Konektör M8 4 Pin |
| Montaj Tipi (İndüktif) | Yarı-gömme |
IWFK 20Z8704/S35A Endüktif Sensör- IWFK 20 (Teach in) Baumer
Kategoriler: ENDÜKTİF SENSÖRLER, SENSÖRLER, TÜM ÜRÜNLER
Etiketler: 20Z8704/S35A, analog çıkış, Baumer, ENDÜKTİF, Endüktif Sensör, İndüktif, IWFK 20Z8704/S35A, IWFM 12U9501/O1, IWFM 20I9501/S35, IWFM 20U9501/S35, IWFM 20U9509/KS35AP
Açıklama












