| genel veri | |
|---|---|
| Çıkış Fonksiyonu (İndüktif) | Normalde Kapalı (NC) |
| Fonksiyonu (İndüktif) | 3-pin |
| Boyu (İndüktif) | 50 mm |
| Temel Fonksiyon (İndüktif) | Anahtarlama |
| Gövde Malzemesi (İndüktif) | Metal |
| Besleme Voltajı (Sensör) | 10 … 30 VDC |
| Ürün Grubu | Sensör |
| Bağlantı Tipi (İndüktif) | Kablo |
| Anahtarlama Frekansı (İndüktif) | 500 Hz |
| Montaj Tipi (İndüktif) | Yarı Çıkık Kafa |
| Çapı (İndüktif) | Metrik 18 |
| Çıkış Devresi (İndüktif) | PNP |
| Algılama Mesafesi (indüktif) | 8 mm |
| Gövde Tipi (İndüktif) | Silindirik |
| Sensör Grubu | Induktif Sensör |
| Koruma Sınıfı (İndüktif) | IP 67 |
IFRM 18P37A3/L Endüktif Sensör- IFRM 18 (Orta Seri) Baumer
Kategoriler: ENDÜKTİF SENSÖRLER, SENSÖRLER, TÜM ÜRÜNLER
Etiketler: 18P37A3/L, Baumer, Dijital Çıkış, ENDÜKTİF, Endüktif Sensör, IFRM 18, IFRM 18P37A3/L, İndüktif
Açıklama












