| genel veri | |
|---|---|
| Sensör Grubu | Induktif Sensör |
| Temel Fonksiyon (İndüktif) | Anahtarlama |
| Bağlantı Tipi (İndüktif) | Kablo, 2 m |
| Çapı (İndüktif) | Metrik 18 |
| Montaj Tipi (İndüktif) | Düz Kafa |
| Karakteristik Özellikler (İndüktif) | |
| Çıkış Fonksiyonu (İndüktif) | Normalde Kapalı (NC) |
| Gövde Malzemesi (İndüktif) | Metal |
| Çıkış Devresi (İndüktif) | NPN |
| Besleme Voltajı (Sensör) | 10 … 30 VDC |
| Gövde Tipi (İndüktif) | Silindirik |
| Koruma Sınıfı (İndüktif) | IP 67 |
| Algılama Mesafesi (indüktif) | 8 mm |
| Anahtarlama Frekansı (İndüktif) | 500 Hz |
| Boyu (İndüktif) | 65 mm |
IFRM 18N37A4/L Endüktif Sensör – IFRM 18 (Uzun Seri) Baumer
Kategoriler: ENDÜKTİF SENSÖRLER, SENSÖRLER, TÜM ÜRÜNLER
Etiketler: 18N37A4/L, Baumer, Dijital Çıkış, ENDÜKTİF, Endüktif Sensör, IFRM 18, IFRM 18N37A4/L, İndüktif
Açıklama












