| genel veri | |
|---|---|
| Koruma Sınıfı (İndüktif) | IP 67 |
| Montaj Tipi (İndüktif) | Düz Kafa |
| Karakteristik Özellikler (İndüktif) | |
| Çıkış Fonksiyonu (İndüktif) | Normalde Açık (NO) |
| Besleme Voltajı (Sensör) | 10 … 30 VDC |
| Anahtarlama Frekansı (İndüktif) | 5 kHz |
| Bağlantı Tipi (İndüktif) | Konektör M12 4 Pin |
| Boyu (İndüktif) | 36 mm |
| Gövde Tipi (İndüktif) | Silindirik |
| Sensör Grubu | Induktif Sensör |
| Temel Fonksiyon (İndüktif) | Anahtarlama |
| Gövde Malzemesi (İndüktif) | Paslanmaz Çelik |
| Çapı (İndüktif) | Metrik 8 |
| Çıkış Devresi (İndüktif) | PNP |
| Algılama Mesafesi (indüktif) | 0 … 2 mm |
IFRM 08P1701/S14L Endüktif Sensör – IFRM 08 (Kısa Seri) Baumer
Kategoriler: ENDÜKTİF SENSÖRLER, SENSÖRLER, TÜM ÜRÜNLER
Etiketler: 08P1701/S14L, Baumer, Dijital Çıkış, ENDÜKTİF, Endüktif Sensör, IFRM 08, IFRM 08P1701/S14L, İndüktif
Açıklama












